Největší trh skotu a prasat

Bovine.cz spojuje obchodníky a jatka s chovateli hospodářských zvířat určených na jatka nebo do chovu. Obchodníkům a jatkám přináší časovou i finanční úsporu. Chovatelům umožní přístup k nejlepší ceně v široké databáze databázi domácích i zahraničních kupujících.

Co přinášíme chovatelům, jatkám a obchodníkům?

Výhody pro chovatele

  • Ušetřete čas a získejte přístup ke všem kupujícím z jednoho místa
  • Získejte nejlepší cenu od etablovaných firem
  • Všechny nabídky jsou pouze pro Vás
  • Zašleme Vám všechny nabídky i emailem
  • Je to zdarma
Vložit nabídku

Výhody pro obchodníky a jatka

  • Najdete nové obchodní příležitosti
  • Ušetříte čas dohadováním obchodu
  • Všechny nabídky jsou pouze pro Vás
  • Zašleme Vám všechny nabídky i emailem
  • Je to zdarma
Ukáž nabídky

Bovine

Bovine.cz spojuje obchodníky a jatka s chovateli hospodářských zvířat určených na jatka nebo do chovu. Obchodníkům a jatkám přináší časovou i finanční úsporu. Chovatelům umožní přístup k nejlepší ceně v široké databázi kupujících z Česka i zahraničí. Snažíme se vylepšit vzájemné styky mezi prvovýrobci a spotřebiteli. Umožnujeme efektivně získávat nákupní ceny na prasata a masný skot a podporovat tak svobodný trh. Cílem služby je neustále zlepšování služeb pro kupující i prodávající, pro dosažení časové a finanční úspory. Nabídky jsou vždycky soukromé a jejích cílem je ochrana proti konkurenci.

Porovnaní cen

Jednoduše nám zadejte detaily o prodeji Vaších zvířat, jako je věk, typ a hmotnost a my Vaši nabídku rozešleme Všem kupujícím, kteří Vám nabídnou adekvátní ceny. K dostupným nabídkám se nemusíte zavázat a nemusíte si vybrat ani nejlepší cenu. Pokud máte pocit, že odběratel by nevyhovoval Vaším požadavkům, můžete si vybrat kteréhokoli. Musíte ale však počkat do ukončení času pro nabízeni abychom vám mohli výběr potvrdit. Je to pro Vás samozřejmě výhodné protože v mezičase můžete dostat ještě lepši nabídku.

Reakce na nabídku

Pokud jste obchodník, jatka nebo prodávající, který má zájem o nákup tak můžete jednoduše v sekci „Chci koupit“ sledovat nabídky od ostatních chovatelů a cenově na ně reagovat. Reakce je přizpůsobená podle toho jestli máte zájem o SEUROP klasifikaci nebo obchodujete v kilech živé váhy. Dodavatelé po Vás budou taky chtít informace o platebních podmínkách a ceně za dopravu, pokud se tahle cena má srážet z celkové ceny.

Nakonec musíte jen čekat na konec nabízení a my Vám vždy napíšeme, jestli si prodávající vybral Vaši nabídku nebo jinou

Prodávající a kupující

Na konci každého obchodu si prodávající má právo vybrat stranu, se kterou chce obchodovat. Po ukončení času pro nabízení se vybranému kupci a prodávající straně zobrazí detail kontaktních informaci pro dokončení obchodu. Komunikace je pak vzájemná, nebo můžete taky využít bezplatně služby našeho mediátora.

Ohodnocení partnerů

Naši velkou přidanou službou je hodnocení kupujících a prodávajících podle faktorů jako je komunikace, dodržení platebních podmínek a korektnosti inzerátů. Chceme podporovat bezpečnost platebního styku, a proto pro Vás neustále monitorujeme chování všech účastníku. Naši úlohou je minimalizovat množnost finanční újmy a dosáhnout větší transparentnosti a efektivnosti pohybu hospodářských zvířat. Tím, že nám pomůžete ohodnotit Vaše partnery zároveň pomůžete svým kolegům a oni na oplátku pomůžou Vám. Máte firmu, která je známa nekalými praktikami? Dejte nám o ní prosím vědět a my ji pak přidáme na naši černou listinu, která bude sloužit ostatním účastníkům.

Připravujeme pro Vás

Vytváříme zároveň platformu, která umožní vzdělávaní farmářů a chovatelů přímo od expertů z oblasti chovů, nebo od jejich kolegů a podpořit tak vzájemnou výměnu informací.

Postupně chceme služby rozšířit i do oblastí potřeb chovatelů jako je sláma a seno a taky chceme umožnit účastníkům obchodovat se zemědělskými plodinami.

Otevřená komunita

Jsme komunita otevřená nápadům a zlepšením, kde rádi přijmeme jakékoli dotazy na možnost změny, pokud si myslíte, že by jsme tím mohli přispět dalším účastníkům. Nápady se nemusí týkat přímo hospodářských zvířat, ale oceníme i takové, které přispěji k lepším podmínkám na zemědělském trhu.

Jsme šikovní a Vaše nápady Vám pomůžeme realizovat.